Pracowniczy laptop o sporych możliwościach

Wszystko to za sprawą dobrych systemów wewnątrz urządzenia. Swoją przygodę warto zacząć od dysku twardego

Na Lenovo ThinkPad P43s mogą pozwolić sobie pracownicy IT oraz graficy komputerowi. Ten laptop z rodziny Lenowo przyda się pracownikom wielu korporacji. Dlatego zamiast standardowych komputerów śmiało możesz je wymienić na Lenovo ThinkPad P43s i zapewnić pracownikom komfortowe warunki pracy

Dlaczego Lenovo ThinkPad P43s jest aż tak niezawodny?

Wszystko to za sprawą dobrych systemów wewnątrz urządzenia. Swoją przygodę warto zacząć od dysku twardegoWszystko to za sprawą dobrych systemów wewnątrz urządzenia. Swoją przygodę warto zacząć od dysku twardego.

Co kryje Lenovo ThinkPad P43s pod standardową obudową?

Pod klasykiem znanym z innych modeli Lenowo masz do dyspozycji dysk w typie SSD. Jednak standardowa forma dysku mieści dość dużą pojemność. W Lenovo ThinkPad P43s korzystasz z dysku o pojemności 1000 GB. Czy jest to wiele? Jak najbardziej.

Nąpęd w Lenovo ThinkPad P43s to prawdziwy pędziwiatr

Tak jednym zdaniem można opisać procesor. Gdy laptop Lenovo ThinkPad P43s trafi na Twoje biurko będziesz korzystał z procesora Intel Core i7 8665U pędzącego z prędkością do 4800 MHz. Ten 4-rdzeniowy procesor potrafi być naprawdę energooszczędny. A dla potwierdzenia tego faktu przejdziemy do omówienia baterii.

Długodystansowiec z dobrą baterią

Jak na energooszczędny procesor Intel Core i7 8665U Lenovo ThinkPad P43s posiada wydajną baterię. Dzięki niej śmiało możesz przepracować 14 godzin bez ładowania. Jednym słowem wyrobisz normę wraz z nadgodzinami. Dzięki tak wytrzymałej baterii Lenovo ThinkPad P43s jest dedykowany nie tylko do pracy stacjonarnej. Dzięki 6 komorowej baterii Lenovo ThinkPad P43s nadaje się do wszelkich typów prac zdalnych oraz wyjazdów służbowych.

Karta graficzna, czyli to co graficy kochają najbardziej

Do pracy grafika karta w Lenovo ThinkPad P43s to mały skarb. Dzięki nVidia Quadro P520 (https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-Quadro-P520-Laptop-Graphics-Card.423963.0.html) możesz m.in.

  • pracować wraz z klientem nad wstępnym projektem,
  • prezentować w Lenovo ThinkPad P43s wszelkiego typu grafiki komputerowe,
  • pracować z domu nad nowymi projektami.

Karta nVidia Quadro P520 zawiera aż  384 jednostki cieniujące, 24 jednostki mapowania tekstur i 16 ROP.

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com