Wydajność laptopa Toshiba – spraw sobie prezent

Gdy omawiamy opis Toshiba Portege X30-F warto zacząć od procesora

Zbliża się Nowy Rok to czas postanowień oraz licznych podsumowań. Aby Nowy Rok i kolejne lata pracy były bardziej wydajne polecam zakup Toshiba Portege X30-F do potrzeb biznesowych. Tego typu urządzenie sprawi radość Tobie oraz Twoim pracownikom. 

Czym wyróżnia się Toshiba Portege X30-F dla biznesu?

Gdy omawiamy opis Toshiba Portege X30-F warto zacząć od procesoraW tym celu omówimy krótko wszystkie urządzenia zamknięte w Toshiba Portege X30-F. 

Procesor

Gdy omawiamy opis Toshiba Portege X30-F warto zacząć od procesora. To on gra pierwsze skrzypce w naszym laptopie. W tak małej obudowanie zamknięto procesor Intel Core i7 8565U. Ta 4-rdzeniowa maszynka posiada częstotliwość na poziomie 1800 MHz. Wielkość pamięci cache w Toshiba Portege X30-F wynosi 8192 KB. 

Pamięć z możliwością rozbudowy

Ten mały laptop o matrycy 13,3-cala posiada aż dwie komory pamięci. W jednej znajduje się wbudowane 8GB pamięci. Druga jest wolna. Gdy Twoje potrzeby są zdecydowanie większe pamięć można z łatwością rozbudować. Maksymalna ilość pamięci Toshiba Portege X30-F sięga do 32 GB.

Dysk twardy do dowolnej konfiguracji

Jeśli chodzi o Toshiba Portege X30-F tu również masz możliwość na dowolną konfigurację. Gdy wbudowany dysk w typie SSD o pojemności 512 GB jest zbyt mały. Dowolnie wymień go na bardziej wydajniejszy. Wszystko zależy od Twoim potrzeb. Jednak naszym zdaniem Toshiba Portege X30-F ma dość pojemny dysk twardy. Jeśli chodzi o inne parametry warto wspomnieć o sterownikach. Dysk twardy działa dzięki kontrolerowi SATA. 

Grafika do potrzeb podstawowych

Biznesowy laptop Toshiba Portege X30-F jest przeznaczony głównie do pracy. Dlatego karta graficzna spełnia podstawowe potrzeby. Zwykle grafika Intel UHD Graphics 620 doskonale sprawdza się do serfowania po necie, oglądania filmów i pracy z aplikacjami typu Excel czy edytory tekstu. Jeśli Toshiba Portege X30-F będzie służył do tych celów to naprawdę trafiłeś w dziesiątkę.

Wygląd o klasycznej budowie

Jeśli chodzi o wygląd Toshiba Portege X30-F to klasyczny laptop. Elementami wyróżniającymi są metalowe zawiasy oraz podświetlana klawiatura. 

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com