Laptop o dobrych parametrach

Nasz Lenovo ThinkPad P43s to niezwykle poręczny laptop

Poszukujesz laptopa o dużej wydajności oraz mocy? Niezbędny jest Ci sprzęt do pracy? Uwielbiasz podróże ale kochasz mieć dostęp do internetu, wygodną klawiaturę oraz duży ekran, Nasz Lenovo ThinkPad P43s spełni Twoje największe prośby (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k4554,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-p-thinkpad-p43s.html).

Mocny procesor do różnych typów zadań

Nasz Lenovo ThinkPad P43s to niezwykle poręczny laptopPod obudową Lenovo ThinkPad P43s znajduje się procesor Intel Core i7 8665U. To jeden z czołowych producentów. Liczne teksty wykazały, że procesor  Intel Core i7 8665U o 4 rdzeniach osiąga częstotliwość do 4,80 GHz.  Warto wspomnieć o szybkości magistrali, która dochodzi do 4 GT/s.

Mała waga oraz dość wygodne wymiary

Nasz Lenovo ThinkPad P43s to niezwykle poręczny laptop. Dzięki swoim gabarytom nadaje się do wszelkiego typu wyjazdów. Jego waga to 1,55 kg. Natomiast jeśli chodzi o wymiary Lenovo ThinkPad P43s jest szeroki na 32,9 cm, długi na 1,8 cm oraz głęboki na 22,7 cm.

Karta graficzna – Twój sprzymierzeniec w walce z bylejakością obrazu

Jeśli chodzi o grafikę w Lenovo ThinkPad P43s masz do czynienia z nVidia Quadro P520. To karta graficzna o dość sporej pamięci video dochodzącej do 2048 MB. Została oparta na procesorze  procesorze graficznym GP108. Z dodatkowych specyfikacji warto wspomnieć o obsłudze DirectX 12.0. Jeśli chodzi o charakterystykę podanego układu jest o malutki. Konstruktorzy zamieścili kartę na matrycy o 74 mm² .  Z ciekawych informacji można dodać, że karta w Lenovo ThinkPad P43s obsługuje aż 384 jednostek cieniujących.

Dysk twardy – szybkość działa na wagę złota

Urządzenie marki Lenovo posiada dość wydajny dysk twardy. Jego pojemność to 1000 GB. Dysk w typie SSD możesz śmiało wymienić na inny lub wydajniejszy. Co do sterowania Lenovo ThinkPad P43s posiada kontroler NVMe.

Matryca o poręcznej wielkości ekranu

Po otwarciu Lenovo ThinkPad P43s twoim oczom ukaże się błyszcząca matryca. Jej wielkość to 14-cali. W sam raz do zabrania laptopa w podróż. Rozdzielczość ekranu w typie WQHD wynosi 2560 x 1440.

Bateria na kilkugodzinną podróż

Nasz Lenovo ThinkPad P43s posiada niezwykłą baterię, które trzyma do 840 min bez ładowania. 

Business obraz autorstwa Asenivpetro - www.freepik.com