Lekki i smukły Dell Latitude 7290

Już wielu przedsiębiorców postarało się zaopatrzyć swoich pracowników mobilnych w takie urządzenia

Otaczamy się pośród różnorodnych laptopów, notebooków i ultrabooków. Często są one wykorzystywane w biznesie. Widoczne są w biurach, a zarazem użytkowane podczas podróży służbowej. Jaki ultrabook biznesowy szczególnie warto posiadać? Dobrze jest przyjrzeć się serii Dell Latitude, która zachwyca już wielu przedsiębiorców za granicą oraz w naszym kraju. Wynika to z ogromnej jakości tego sprzętu, o którą postarał się amerykański producent Dell. 

Zalety i parametry Dell Latitude 7290

Już wielu przedsiębiorców postarało się zaopatrzyć swoich pracowników mobilnych w takie urządzenia

Autor zdjęcia: pixabay.com

Cieszy nas odpowiednia mobilność takiego sprzętu. A wszystko dzięki temu, że laptop ten posiada ekran o przekątnej 12 cali. Urządzenie zachowuje grubość 16,5 mm. Dzięki temu jego transport okazuje się dla nas bardzo wygodny. Waga to tylko 1,2 kilograma. Wystarczy posiadać do takiego sprzętu wygodną torbę czy plecak. Tak naprawdę będziemy mogli go transportować na różne sposoby. Co ma jednak istotny wpływ na szybką pracę takiego ultrabooka?

Decydujący jest dysk SSD, a zarazem cenne zabezpieczenia. Do nich zalicza się czytnik Smart Card oraz czytnik linii papilarnych. Dzięki temu urządzenie idealnie sprawdza się do profesjonalnego zastosowania. Jego użytkowanie staje się możliwe na wysokim poziomie. Robi pozytywne wrażenie swoim wyglądem, budową, która jest odporna na różne działania i zarysowania. Taki Dell Latitude 7290 będzie dla nas wyjątkowym sprzętem, który posłuży na na kilka lat (więcej informacji: http://www.kuzniewski.pl/k3910,laptopy-dell-latitude-latitude-7290.html).

Już wielu przedsiębiorców postarało się zaopatrzyć swoich pracowników mobilnych w takie urządzenia. I na przestrzeni kolejnych miesięcy dostrzegają, że były to dla nich świetna inwestycja. Współpraca z nimi przebiega na bardzo wysokim poziomie. A dzieje się tak, ponieważ otrzymali narzędzia, sprzęt, z którego użytkowania są bardzo zadowoleni. Radzą sobie z realizacją kolejnych zleceń. Dodatkowo w ultrabooku tym można dostrzec cenną baterię. Dzięki temu bez zasilacza jest w stanie wytrzymać wiele godzin pracy na wytrzymałej baterii. Natomiast sam proces ładowania odbywa się bardzo szybko. Jeśli więc będziemy chcieli baterię podładować w pociągu czy innym miejscu, to posiadamy taką możliwość. Na takim sprzęcie bez problemu będą działać przeróżne programy i aplikacji biurowe, które znajdują zastosowanie w wielu firmach i przedsiębiorstwach.