HP ProBook 640 – standardowy laptop

Zazwyczaj, kiedy przychodzi zakupić nowy laptop, budżet zwykłego użytkownika kształtuje się na poziomie plus minus trzech tysięcy złotych

Zazwyczaj, kiedy przychodzi zakupić nowy laptop, budżet zwykłego użytkownika kształtuje się na poziomie plus minus trzech tysięcy złotych. Jest to cena, która pozwala na zakup naprawdę ciekawego sprzętu, który będzie poprawnie działał przez najbliższych kilka lat, nie starzejąc się przy tym zbytnio. Podstawowy problem polega jednak na tym, że producenci doskonale zauważają ten fakt. Dlatego też istnieje bardzo dużo komputerów, które są właśnie w tym pułapie cenowym. Człowiek, który chce po prostu kupić dobry sprzęt może zginąć pod natłokiem wszystkich tych informacji. Zdecydowanie dobrym posunięciem w takiej sytuacji jest nastawienie się na zakup komputera jednej z najbardziej znanych marek, gdyż daje to rękojmię dobrego działania kupionego laptopa. Jedną z takich firm jest HP, a laptopem w średniej cenie, który idealnie będzie nadawał się do codziennego korzystanie jest laptop HP ProBook 640.

Standardowy ale wyjątkowy

Zazwyczaj, kiedy przychodzi zakupić nowy laptop, budżet zwykłego użytkownika kształtuje się na poziomie plus minus trzech tysięcy złotych

Autor zdjęcia: pixabay.com

Laptop HP ProBook 640 nie powali użytkownika swoim wyglądem (o czym więcej tutaj). Nie będzie go szokował, ani też napawał spełnionym poczuciem estetyki. Laptop wygląda wybitnie standardowo. Przekątna ekranu wynosi 14 cali, co jest rozwiązaniem bardzo optymalnym. Żaden użytkownik nie powinien mieć przekonania, że ma do czynienia z małym sprzętem. Komputer wyposażony jest w procesor Intel Core i3. Jego pamięć RAM wynosi 4 GB, a dysk HDD 500 GB. Wykorzystana karta graficzna to Intel HD Graphics 620.

Co sprawia, że warto kupić właśnie ten model? Producent po raz kolejny postarał się, by jego sprzęt był właśnie tym, czym jest. Nikt nie powinien nastawiać się, że to co tak dobrze brzmi w specyfikacji, wcale nie będzie działało dobrze. Komputer jest w stanie wykorzystywać wszystkie swoje możliwości tak, by nie zawieść klienta. Dzięki niemu nie będziemy musieli martwić się, że zaraz trzeba będzie zmieniać komputer.