ThinkCentre M630 – niewielki, wszechstronny komputer dla firmy

Potrzeby każdej firmy w odniesieniu do komputerów są indywidualne

Potrzeby każdej firmy w odniesieniu do komputerów są indywidualne. Trzeba więc nieco namysłu, by je określić. Jeśli potrzebne są typowe komputery, solidne, dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie, to warto zainteresować się ThinkCentre M630. Przy takich wymaganiach jest to idealny sprzęt komputerowy dla firmy.

Zalety komputera ThinkCentre M630

Potrzeby każdej firmy w odniesieniu do komputerów są indywidualneStacjonarny komputer to połączenie dobrej wydajności i uniwersalności. Są też zawsze pewne możliwości w zakresie rozbudowy. Za zaletę można uznać markę sprzętu. Lenovo to marka o uznanej renomie i wzbudzająca zaufanie. Komputer Lenovo ThinkCentre M630 dostępny jest w trzech wersjach obudowy (www.kuzniewski.pl). Jest wersja Tower, mniejsza SFF i najmniejsza z tej grupy, czyli wersja Tiny. Inne zalety tego komputera to:

  • atrakcyjna cena,
  • nowoczesność,
  • solidne podzespoły,
  • Windows 10 Pro.

Podzespoły w komputerze

Dostępne są modele z różnymi podzespołami, więc można wybrać sprzęt adekwatny do potrzeb i posiadanego budżetu. Pamięć RAM może wynosić 4 albo 8 GB. W jednym i drugim wariancie jest możliwość zwiększenia jej do 16 GB. Lenovo ThinkCentre M630 może też być wyposażony od razu w RAM 16 GB. W najprostszym modelu zawarty jest dysk 256 GB. W komputerze znajdują się także procesor Intel Core i karta Intel UHD Graphics 620. W każdej wersji można mówić o dobrej wydajności. Jest wystarczająca dla pracy biurowej. Jeśli ma się wyższe wymagania, kupuje się mocniejsze wersje.

Komputer dla firmy i dla użytku domowego

Przystępne ceny i uniwersalność sprzętu czynią go atrakcyjnym tak dla firmy, jak i dla użytkownika domowego. Wielu firmom zależy na tym, by za rozsądne pieniądze mieć dobrej jakości sprzęt. Jego wydajność musi być na dobrym poziomie, a to także ThinkCentre M630 zapewnia. Także użytkownikowi domowemu może zależeć, by mieć sprzęt dobrej marki i dobrej jakości. Ten komputer dzięki przystępnej cenie znaleźć się może w wielu domach takich bardziej wymagających użytkowników. Nawet jeśli ktoś wybierze sobie wersję z najmniej mocnymi podzespołami, to i tak otrzyma sprzęt doskonały do typowych zastosowań.

Zalet ThinkCentre M630 jest wiele, dlatego spodoba się ten sprzęt szerokiemu gronu odbiorców. Szczególnie można go polecić firmie, której zależy na ograniczaniu kosztów. Nie jest drogi. Spodoba się zawsze, jak potrzebne jest urządzenie uniwersalne, nieduże i dobrej jakości.

Zdjęcie z psref.lenovo.com