Fujitsu Stylistic – stylowe tablety biznesowe

fot. fujitsu.com

Fujitsu Stylistic to linia stylowych tabletów dedykowanych użytkownikom biznesowym. Serię wyróżniają dobrej jakości obudowy, nowoczesne matryce oraz zastosowanie nowej generacji podzespołów, których moc obliczeniowa dorównuje wielu laptopom z wyższej półki. W ofercie dostępne są, zarówno klasyczne tablety, jak i hybrydy, które powinny przypaść do gustu mobilnym specjalistom.

Fujitsu Stylistic Q704 – zaawansowany tablet biznesowy

Fujitsu Stylistic to linia stylowych tabletów dedykowanych użytkownikom biznesowym

fot. fujitsu.com

Do pracy w biurze oraz terenie idealnie sprawdzi się model Fujitsu Stylistic Q704, który wyróżnia się stylową, solidnie wykonaną obudową oraz dużą możliwością doboru konfiguracji.

Fujitsu Stylistic Q704 waży około 0,98 kg. Wymiary tabletu wynoszą 310 x 199 x 12 mm (szer. x gł. x wys.). Obudowę producent wykonał z magnezu. Ciekawostką jest to, że obudowa urządzenia jest wodoodporna (z wyjątkiem konfiguracji z czytnikiem SmartCard).

Urządzenie zostało wyposażone w dotykowy ekran typu IPS o przekątnej 12,5 cala i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli (Full HD). Kąty widzenia są szerokie, a wyświetlane kolory zachowują soczystość nawet w słońcu (kontrast jest bardzo wysoki).

Stylistic Q704 wyposażony został w 2 porty USB oraz pełnowymiarowe złącze stacji dokującej. W zestawie użytkownicy mogą dobrać także praktyczne piórko oraz klawiaturę, która pozwoli przemienić tablet w hybrydowego notebooka.

Wyróżnikiem Fujitsu Stylistic Q704 jest zastosowanie najlepszych procesorów niskonapięciowych. Użytkownicy mogą kupić konfigurację, która wyposażona jest w najwyższej klasy jednostkę Intel Core i7. Tablet ma od 64 do 256 GB pamięci wewnętrznej. Grafikę obsługuje układ Intel HD Graphics 4400.